Strona główna -> Pośrednictwo pracy
a a a

Aktualne Oferty Pracy w PUP

Aktualne oferty pracy sieci EURES (ZAGRANICĄ)

 

Oferty pracy portalu Zielona Linia

Oferty pracy zgłoszone w OHP

Pośrednictwo pracy polega na udzielaniu pomocy bezrobotnym i innym osobom poszukującym w znalezieniu odpowiedniego zatrudnienia oraz pracodawcom w znalezieniu właściwych pracowników. Szukasz pracowników do swojej firmy - skorzystaj z pośrednictwa prowadzonego przez Powiatowy Urząd Pracy w Suchej Beskidzkiej.

Ofertę możemy realizować w formie:

- Pośrednictwa półotwartego

Informacja o wolnym miejscu pracy jest dostępna dla wszystkich osób poszukujących pracy, natomiast nazwa i adres firmy nie są zawarte w ogłoszeniu. Poszukujący pracy musi zwrócić się do pośrednika odpowiedzialnego w urzędzie za realizację oferty, aby uzyskać pozostałe informacje. Po przeprowadzeniu wstępnej selekcji kandydatów, pośrednik kieruje do pracodawcy tylko tych, którzy spełniają jego wymogi określone w ofercie pracy.

- Pośrednictwa otwartego

Polega na tym, że informacja o wolnym miejscu pracy, za zgodą pracodawcy, podawana jest do ogólnej wiadomości osób poszukujących pracy z podaniem nazwy i adresu pracodawcy. Kandydaci do pracy zgłaszają się bezpośrednio do pracodawcy.

-Giełd pracy i spotkań otwartych

Organizowane są w sytuacji, gdy istnieje potrzeba bezpośredniego spotkania pracodawcy z większą grupą osób poszukujących pracy najczęściej w tym samym zawodzie. Spotkanie może być zorganizowane na terenie urzędu, zakładu pracy lub w innym dogodnym dla obu stron miejscu.

-Targów pracy

Składając ofertę pracy opisz:

  • miejsce pracy i samo stanowisko,
  • wymagania dotyczące wykształcenia stażu pracy, kwalifikacji i   umiejętności kandydata,
  • wynagrodzenie, rodzaj zatrudnienia i zmianowość.

Odpowiednio przygotowana kadra pośredników pracy pomoże rozwiązać problemy zatrudnieniowe twojej firmie.

  • bezpłatnie,
  • szybko,
  • skutecznie.

Poprzez profesjonalne opracowanie treści oferty pracy i wyeksponowaniu jej w miejscach dostępnych dla osób poszukujących pracy pozyskasz najbardziej odpowiednich kandydatów.

Ofertę można zgłosić :

w Powiatowym Urzędzie Pracy w Suchej Beskidzkiej ul. Mickiewicza 31 od poniedziałku do piątku w godzinach od 7ºº do 15ºº lub za pośrednictwem strony www Urzędu (baner "Zgłoś ofertę pracy" lub "Formularz zgłoszenia oferty").Przy wypełnianiu „Zgłoszenia wolnego miejsca pracy” radą służy pośrednik pracy.Tylko my posiadamy informacje o osobach bezrobotnych, poszukujących pracy, w tym również niepełnosprawnych i absolwentach. Informacje o wolnym miejscu pracy  przekazujemy wszystkim osobom spełniającym opisane wymagania pracodawcy.


Współpracujemy w tym zakresie z innymi urzędami pracy w całej Polsce a w ramach sieci EURES  Unii Europejskiej i EOG.

Szczegółowe informacje udzielają pracownicy Urzędu pod nr tel. 033/874-25-12 w. 218,217 i 216.

Spotkania organizowane sporadycznie, z udziałem pracodawców i innych instytucji mających wpływ na rynek pracy, trwające dzień lub dwa, podczas których informacje o wszelkich proponowanych miejscach pracy oraz o usługach szkoleniowych i doradczych dostępne są w jednym miejscu.