a a a

Program „Pierwszy biznes - Wsparcie w starcie II" | 2014-12-04

Agencja Rozwoju Regionalnego „MARR” S.A w Mielcu – Lider Konsorcjum oraz Podkarpacki Fundusz Poręczeń Kredytowych na terenie 6 województw tj. podkarpackiego, małopolskiego, śląskiego, opolskiego, świętokrzyskiego, łódzkiego realizuje Program „Pierwszy biznes - Wsparcie w starcie II"


więcej >>


Media o rynku pracy... | 2014-11-28

"Barometr zawodów" w ramach zajęć z doradztwa zawodowego dla uczniów szkół gimnazjalnych?


więcej >>


"Pierwszy biznes - Wsparcie w starcie" | 2014-11-28

Powiatowy Urząd Pracy w Suchej Beskidzkiej informuje, iż zarejestrowani bezrobotni mogą skorzystać z pożyczki na rozpoczęcie działalności gospodarczej...


więcej >>


Gwarancje dla młodzieży - spotkanie w Krakowie | 2014-11-20

13 listopada, w siedzibie Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie, uczestniczyliśmy w spotkaniu inicjującym Partnerstwo na rzecz osób młodych.


więcej >>


Ankieta dla pracodawców. | 2014-11-17

W związku z prowadzonymi analizami lokalnego rynku pracy, uprzejmie prosimy o wypełnienie załączonej ankiety oraz podanie wszelkich uwag, które zdaniem Państwa mogą mieć wpływ na poprawę jakości świadczonych usług przez Powiatowy Urząd Pracy (PUP) w Suchej Beskidzkiej na rzecz lokalnych Pracodawców.


więcej >>


Nabór wniosków na dotację... | 2014-11-07

Powiatwy Urząd Pracy w Suchej Beskidzkiej ogłasza nabór wniosków o  przyznanie jednorazowych środków na uruchomienie działalności gospodarczej...


więcej >> 

Prognoza pogody dla miasta Sucha Beskidzka /kliknij na obrazek poniżej/