a a a

Zakończenie naboru na bony stażowe | 2015-01-19

Ze względu na wykorzystanie limitu bonów stażowych Powiatowy Urząd Pracy w Suchej Beskidzkiej informuje, iż z dniem 19 styczeń br. zakończył nabór wniosków o przyznanie bonu stażowego....o kolejnym terminie naboru poinformujemy za pośrednictwem naszej strony www.


więcej >>


Nabór na szkolenie | 2015-01-16

Trwa nabór na szkolenie z zakresu umiejętności poszukiwania pracy...


więcej >>


Nowe informatory, ulotki .... | 2015-01-15

Powiatowy Urząd Pracy w Suchej Beskidzkiej informuje, iz w zakładce Do pobrania/Informatory ulotki opracowania zostały umieszczone aktualne informacje nt. usług i instrumentów rynku pracy wprowadzonych nowelą ustawy w roku 2014. 


więcej >>


Nabór na szkolenie. | 2015-01-15

Powiatowy Urząd Pracy w Suchej Beskidzkiej ogłasza nabór na szkolenia wskazane przez osobę uprawnioną tzw. indywidualne, organizowane w ramach Funduszu Pracy.


więcej >>


Wyższe wsparcie dla zatrudniających osoby niepełnosprawne | 2015-01-14

Od początku roku obowiązują znowelizowane przepisy wspierające zatrudnianie osób niepełnosprawnych. Dzięki nim pracodawcy mogą liczyć na wyższe dofinansowanie przy zatrudnianiu niepełnosprawnych.


więcej >>


Projekt Konserwator - Bis | 2015-01-13

Program aktywizacji zawodowej osób pozostających bez zatrudnienia” realizowanym przez Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie. Głównym celem projektu jest pomoc osobom, którym przez dłuższy czas nie udało się znaleźć zatrudnienia oraz osobom nie posiadającym wystarczająco atrakcyjnych kwalifikacji zawodowych bądź też doświadczenia zawodowego. W tym roku projekt zamierza aktywizować 80 osób, które znajdują się w najtrudniejszej sytuacji na rynku pracy


więcej >> 

Prognoza pogody dla miasta Sucha Beskidzka /kliknij na obrazek poniżej/

 

<
YoWindow.com Forecast by yr.no